0 Общо (0)

Мрежов аксесоар HEWLETT PACKARD HP X120 1G SFP LC LX Transceiver


ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Мрежов аксесоар HEWLETT PACKARD HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
1504.9 1 504,90 лв.

Наличност: В наличност

Производител HP
Гаранционен срок 12 месеца
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
- A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
- Interfaces/Ports: 1 x LC 1000Base-LX Network
- Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
- Standard: IEEE 802.3z Type 1000Base-LX

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.

Как ще гласувате за този продукт?

  1 звезда 2 звезди 3 звезди 4 звезди 5 звезди
Качество
Цена

Споделете Вашето мнение