0 Общо (0)

Аксесоар DELL Primary 9-cell 97W/HR LI-ION Battery for Latitude E6520 / E5520 / E6420 / E5420 / E6420


ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аксесоар DELL Primary 9-cell 97W/HR LI-ION Battery for Latitude E6520 / E5520 / E6420 / E5420 / E6420

Наличност: Изчерпан продукт!

Производител DELL
Гаранционен срок (месеци) 12
Dell Primary 9-cell 97W/HR LI-ION Battery for Latitude E6520 / E5520 / E6420 / E5420 / E6420

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.

Как ще гласувате за този продукт?

  1 звезда 2 звезди 3 звезди 4 звезди 5 звезди
Цена
Качество

Споделете Вашето мнение